Aktualności

Wykład Pani dr inż. Magdaleny Piotrowskiej na konferencji Nowości w Technice Audio Video

Mamy przyjemność poinformować, że dr inż. Magdalena Piotrowska z naszej katedry wygłosi wykład plenarny na tegorocznej konferencji Nowości w Technice Audio Video, która odbędzie się we Wrocławiu.

Tytuł wykładu:

Jak percepcja słuchowa kształtuje przetwarzanie sygnałów fonicznych

Wykład odbędzie się w piątek, 18 października 2024 roku, i będzie poświęcony zagadnieniom związanym z wpływem percepcji słuchowej na technologie przetwarzania dźwięku. Dr inż. Piotrowska przedstawi najnowsze badania i technologie z tego obszaru, omawiając, jak ludzki słuch wpływa na procesy przetwarzania sygnałów fonicznych, w tym praktykę inżynierów dźwięku, tworzone narzędzia oraz metody wykorzystujące sztuczną inteligencję. W trakcie wykładu zostaną także zaprezentowane rezultaty badań realizowanych w naszej katedrze.

Więcej informacji na temat konferencji oraz pełen program wydarzenia dostępne są na stronie organizatora:

Nowości w Technice Audio Video 2024  https://aes.org.pl/ntav2024/

Serdecznie zapraszamy!