Seminaria

Seminarium KMiW 03.07.2023

Szanowni Państwo,

w najbliższy poniedziałek serdecznie zapraszam na ostatnie przed wakacjami seminarium (D1, s.103, g. 11:00). na którym zostaną zaprezentowane wyniki prac realizowanych w przewodzie doktorskim.

Osoba prezentująca: Anna Kosiek
Temat: Wpływ bodźców akustycznych na rozwój i zachowanie dzieci w wieku przedszkolnym
Opis: Celem badań było znalezienie pozytywnego i negatywnego wpływu bodźców akustycznych na dzieci w wieku przedszkolnym. Porównane zostały obiektywnie wyznaczone warunki akustyczne z reakcjami osób badanych oraz zgromadzonymi licznymi obserwacjami jakościowymi. Badania ukierunkowane zostały na małe dzieci, ponieważ grupa ta często jest pomijana w badaniach. Podczas prezentacji omówię sposób w jaki przeprowadziłam badania oraz wnioski, które udało mi się wyciągnąć na podstawie badań.

Z uwagi na moją nieobecność seminarium poprowadzi z-ca kierownika KMIW dr hab. inż. Paweł Pawlik

Z poważaniem,

Robert Barański